- N.V.C. MC 2 - O.M.S. MC 1, Uitslag: 3-1on maart 26, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: N.V.C. MC 2 - O.M.S. MC 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-18, 25-17, 17-25, 25-22
- Udeo MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0on maart 23, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: Udeo MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-20, 25-15, 25-15, 25-5
- Udeo MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1on maart 23, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: Udeo MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 22-25, 26-24, 25-12, 25-16
- O.M.S. MC 1 - VVH MC 1, Uitslag: 0-4on maart 23, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MC 1 - VVH MC 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 10-25, 23-25, 18-25, 7-25
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0on maart 22, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-13, 25-17, 25-8
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 7 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 4-0on maart 22, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 7 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-8, 25-18, 25-13, 25-19
- VVH DS 6 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 0-4on maart 22, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: VVH DS 6 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-25, 15-25, 23-25, 22-25
- Udeo DS 3 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 3-1on maart 21, 2024 at 6:15 pm
Wedstrijd: Udeo DS 3 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-18, 25-17, 25-16, 18-25
- SSS DS 9 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 3-1on maart 21, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: SSS DS 9 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-15, 11-25, 25-23, 25-21
- Volta N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 0-4on maart 16, 2024 at 11:20 am
Wedstrijd: Volta N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 15-20, 17-18
- O.M.S. N5 1 - EVV Bultman-Hartholt N5 3, Uitslag: 4-0on maart 16, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - EVV Bultman-Hartholt N5 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 22-12, 18-14
- Pauwervoll N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 0-4on maart 16, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: Pauwervoll N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 10-19, 7-18
- Pauwervoll MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-2on maart 16, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: Pauwervoll MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-18, 23-25, 26-24, 24-26, 15-8
- O.M.S. N4 1 - Pauwervoll N4 1, Uitslag: 4-0on maart 16, 2024 at 9:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N4 1 - Pauwervoll N4 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 17-13, 19-11
- Udeo N4 1 - O.M.S. N4 1, Uitslag: 0-4on maart 16, 2024 at 9:20 am
Wedstrijd: Udeo N4 1 - O.M.S. N4 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 12-14, 5-22
- O.M.S. MB 2 - Dros-Alterno MB 4, Uitslag: 3-2on maart 16, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - Dros-Alterno MB 4, Uitslag: 3-2, Setstanden: 23-25, 25-16, 23-25, 25-15, 15-13
- O.M.S. MC 1 - VVH MC 2, Uitslag: 3-1on maart 16, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MC 1 - VVH MC 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-22, 21-25, 25-14, 26-24
- Volta N4 1 - O.M.S. N4 1, Uitslag: 0-4on maart 16, 2024 at 8:40 am
Wedstrijd: Volta N4 1 - O.M.S. N4 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 4-19, 9-17
- TweeVV JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 4-0on maart 16, 2024 at 8:15 am
Wedstrijd: TweeVV JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 26-24, 28-26, 25-14, 25-21
- O.M.S. HS 1 - Scylla HS 3, Uitslag: 0-4on maart 15, 2024 at 8:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - Scylla HS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 19-25, 21-25, 20-25, 22-25
- O.M.S. DS 2 - AETOS DS 9, Uitslag: 4-0on maart 15, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - AETOS DS 9, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-10, 25-16, 25-15, 25-17
- O.M.S. DS 4 - WaHo DS 9, Uitslag: 1-3on maart 15, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 4 - WaHo DS 9, Uitslag: 1-3, Setstanden: 13-25, 27-29, 18-25, 25-12
- O.M.S. DS 1 - Langhenkel/HEC DS 1, Uitslag: 0-4on maart 15, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - Langhenkel/HEC DS 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 25-27, 19-25, 14-25, 20-25
- O.M.S. DS 5 - A.B.S. DS 4, Uitslag: 1-3on maart 15, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 5 - A.B.S. DS 4, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-23, 16-25, 22-25, 9-25
- O.M.S. MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1, Uitslag: 0-4on maart 15, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 22-25, 22-25, 20-25, 14-25
- Volta JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4on maart 13, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: Volta JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 15-25, 15-25, 22-25, 13-25
- O.M.S. HS 1 - N.V.C. HS 3, Uitslag: 3-2on maart 11, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - N.V.C. HS 3, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-14, 24-26, 25-22, 13-25, 15-8
- EVV Bultman-Hartholt DS 3 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 4-0on maart 9, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt DS 3 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-20, 25-23, 25-18, 25-21
- Jumbo Van Andel-Ormi DS 2 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 2-3on maart 9, 2024 at 1:00 pm
Wedstrijd: Jumbo Van Andel-Ormi DS 2 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-23, 14-25, 25-20, 22-25, 8-15
- O.M.S. MA 1 - VZK MA 2, Uitslag: 2-3on maart 9, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MA 1 - VZK MA 2, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-20, 20-25, 13-25, 25-21, 7-15
- O.M.S. MB 2 - Volleybalvereniging Zeewolde MB 2, Uitslag: 1-3on maart 9, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - Volleybalvereniging Zeewolde MB 2, Uitslag: 1-3, Setstanden: 17-25, 25-27, 25-18, 18-25
- VVH JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 2-3on maart 9, 2024 at 8:00 am
Wedstrijd: VVH JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-14, 25-27, 25-13, 19-25, 7-15
- VVH MC 1 - O.M.S. MC 1, Uitslag: 4-0on maart 9, 2024 at 8:00 am
Wedstrijd: VVH MC 1 - O.M.S. MC 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-10, 25-23, 25-18, 25-11
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 8 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 0-4on maart 8, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 8 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 0-4, Setstanden: 19-25, 15-25, 8-25, 14-25
- WaHo DS 11 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 0-4on maart 8, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: WaHo DS 11 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-25, 16-25, 15-25, 15-25
- Libero'99 DS 4 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 0-4on maart 2, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: Libero'99 DS 4 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-25, 8-25, 19-25, 13-25
- 2 mrt. 14:20: EVV Bultman-Hartholt N5 3 - O.M.S. N5 1on maart 2, 2024 at 1:20 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2AB-1, Datum: zaterdag 2 maart, 14:20, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 2 mrt. 14:00: O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1on maart 2, 2024 at 1:00 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BD-1, Datum: zaterdag 2 maart, 14:00, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 2 mrt. 13:20: O.M.S. N5 1 - Volta N5 1on maart 2, 2024 at 12:20 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BE, Datum: zaterdag 2 maart, 13:20, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 2 mrt. 13:00: O.M.S. N5 1 - Pauwervoll N5 1on maart 2, 2024 at 12:00 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BC-1, Datum: zaterdag 2 maart, 13:00, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 2 mrt. 12:00: Udeo N4 1 - O.M.S. N4 1on maart 2, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: 5000CM41B2DB, Datum: zaterdag 2 maart, 12:00, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 2 mrt. 11:20: O.M.S. N4 1 - Volleybalvereniging Zeewolde N4 2on maart 2, 2024 at 10:20 am
Wedstrijd: 5000CM41B2BE-1, Datum: zaterdag 2 maart, 11:20, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 2 mrt. 11:00: Libero'99 N4 2 - O.M.S. N4 1on maart 2, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: 5000CM41B2AB, Datum: zaterdag 2 maart, 11:00, Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- O.M.S. HS 1 - AETOS HS 4, Uitslag: 1-3on maart 1, 2024 at 8:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - AETOS HS 4, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-20, 15-25, 18-25, 24-26
- 1 mrt. 21:00: O.M.S. DS 4 - AETOS DS 11on maart 1, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: 5000D4F EH, Datum: vrijdag 1 maart, 21:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- O.M.S. DS 1 - EVV Bultman-Hartholt DS 2, Uitslag: 4-0on maart 1, 2024 at 6:45 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - EVV Bultman-Hartholt DS 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-15, 25-14, 25-10, 25-16
- O.M.S. DS 3 - Dros-Alterno DS 11, Uitslag: 3-1on maart 1, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - Dros-Alterno DS 11, Uitslag: 3-1, Setstanden: 17-25, 25-17, 25-15, 25-13
- O.M.S. DS 5 - A.B.S. DS 4, Uitslag: 1-3on maart 1, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 5 - A.B.S. DS 4, Uitslag: 1-3, Setstanden: 20-25, 25-22, 20-25, 11-25
- O.M.S. JB 1 - VVH JB 1, Uitslag: 1-3on maart 1, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - VVH JB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 22-25, 25-22, 17-25, 16-25
- VZK MA 2 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 3-1on februari 29, 2024 at 6:15 pm
Wedstrijd: VZK MA 2 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 20-25, 25-11, 25-9
- Volta MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 2-3on februari 24, 2024 at 11:30 am
Wedstrijd: Volta MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-18, 27-25, 28-30, 19-25, 8-15
- WaHo DS 9 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 2-3on februari 23, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: WaHo DS 9 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 2-3, Setstanden: 22-25, 25-21, 15-25, 25-12, 13-15
- Pauwervoll HS 3 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-1on februari 21, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: Pauwervoll HS 3 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 23-25, 25-13, 25-21, 25-17
- Dros-Alterno MB 4 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 1-3on februari 17, 2024 at 12:00 pm
Wedstrijd: Dros-Alterno MB 4 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 1-3, Setstanden: 4-25, 19-25, 25-19, 18-25
- 17 feb. 12:30: Volta JB 1 - O.M.S. JB 1on februari 17, 2024 at 11:30 am
Wedstrijd: 5000JB1A2 DA, Datum: zaterdag 17 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- N.V.C. MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 2-3on februari 17, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: N.V.C. MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 16-25, 7-25, 25-20, 26-24, 11-15
- Pauwervoll DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 2-3on februari 15, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: Pauwervoll DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 19-25, 25-12, 31-29, 22-25, 12-15
- P.S.H.'89 DS 1 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 3-1on februari 13, 2024 at 7:00 pm
Wedstrijd: P.S.H.'89 DS 1 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 19-25, 29-27, 25-10, 25-21
- TiVoC JB 2 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 2-3on februari 10, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: TiVoC JB 2 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 21-25, 25-22, 20-25, 25-21, 11-15
- VZK MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0on februari 10, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: VZK MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-13, 25-11, 25-17, 25-10
- Bielderman Koetsier/SSS MB 3 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 0-4on februari 10, 2024 at 12:45 pm
Wedstrijd: Bielderman Koetsier/SSS MB 3 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 13-25, 15-25, 18-25, 16-25
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 6 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 2-3on februari 9, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 6 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 2-3, Setstanden: 26-24, 25-21, 24-26, 19-25, 13-15
- VVH DS 4 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0on februari 9, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: VVH DS 4 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-15, 25-22, 25-16, 25-8
- Blauw Wit DS 4 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 1-3on februari 7, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: Blauw Wit DS 4 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-20, 20-25, 23-25, 17-25
- Libero'99 MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 0-4on februari 3, 2024 at 4:00 pm
Wedstrijd: Libero'99 MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 20-25, 20-25, 19-25, 20-25
- O.M.S. MB 1 - Volleybalvereniging Zeewolde MB 1, Uitslag: 1-3on februari 3, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MB 1 - Volleybalvereniging Zeewolde MB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 17-25, 25-27, 25-21, 19-25
- O.M.S. MC 1 - SDS MC 1, Uitslag: 0-4on februari 3, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MC 1 - SDS MC 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 20-25, 18-25, 19-25, 23-25
- O.M.S. N5 1 - Pauwervoll N5 1, Uitslag: 4-0on februari 3, 2024 at 11:20 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Pauwervoll N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 27-8, 17-10
- EVV Bultman-Hartholt N5 3 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 0-4on februari 3, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt N5 3 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 8-26, 6-26
- O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0on februari 3, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 17-12, 20-11
- Volta N4 1 - O.M.S. N4 1, Uitslag: 0-4on februari 3, 2024 at 9:40 am
Wedstrijd: Volta N4 1 - O.M.S. N4 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 10-15, 5-20
- O.M.S. N4 1 - Volleybalvereniging Zeewolde N4 2, Uitslag: 2-2on februari 3, 2024 at 9:20 am
Wedstrijd: O.M.S. N4 1 - Volleybalvereniging Zeewolde N4 2, Uitslag: 2-2, Setstanden: 14-11, 8-15
- DIAVO MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0on februari 3, 2024 at 9:15 am
Wedstrijd: DIAVO MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-21, 25-15, 25-18, 25-9
- O.M.S. N4 1 - Pauwervoll N4 1, Uitslag: 2-2on februari 3, 2024 at 8:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N4 1 - Pauwervoll N4 1, Uitslag: 2-2, Setstanden: 14-17, 22-9
- O.M.S. DS 2 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 5, Uitslag: 3-1on februari 2, 2024 at 8:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 5, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-13, 25-20, 24-26, 25-14
- Vervallen: 2 feb. 21:30: O.M.S. DS 2 - AETOS DS 10on februari 2, 2024 at 8:30 pm
Vervallen wedstrijd: 5000D3M LJ, Datum: vrijdag 2 februari, 21:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- O.M.S. HS 1 - SSS HS 6, Uitslag: 0-4on februari 2, 2024 at 8:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - SSS HS 6, Uitslag: 0-4, Setstanden: 18-25, 16-25, 17-25, 19-25
- O.M.S. DS 4 - WaHo DS 10, Uitslag: 4-0on februari 2, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 4 - WaHo DS 10, Uitslag: 4-0, Setstanden: 26-24, 25-16, 25-20, 25-22
- O.M.S. DS 1 - Pauwervoll DS 1, Uitslag: 1-3on februari 2, 2024 at 6:45 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - Pauwervoll DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 24-26, 21-25, 25-15, 22-25
- O.M.S. DS 3 - Volta DS 4, Uitslag: 4-0on februari 2, 2024 at 6:45 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - Volta DS 4, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-11, 25-14, 25-20, 25-13
- O.M.S. DS 5 - Udeo DS 3, Uitslag: 1-3on februari 2, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 5 - Udeo DS 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 17-25, 25-15, 12-25, 18-25
- O.M.S. JB 1 - Pauwervoll JB 1, Uitslag: 1-3on februari 2, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - Pauwervoll JB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 22-25, 25-17, 23-25, 20-25
- Volleybalvereniging Zeewolde MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 4-0on januari 27, 2024 at 1:00 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-12, 25-10, 25-18, 25-19
- Pauwervoll JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 4-0on januari 27, 2024 at 8:30 am
Wedstrijd: Pauwervoll JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-21, 25-9, 25-11, 25-23
- Volta DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0on januari 26, 2024 at 8:15 pm
Wedstrijd: Volta DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-23, 25-22, 25-15, 25-14
- O.M.S. DS 4 - Invicta DS 5, Uitslag: 3-1on januari 26, 2024 at 8:15 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 4 - Invicta DS 5, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-19, 26-24, 25-10, 22-25
- O.M.S. HS 1 - Dros-Alterno HS 5, Uitslag: 3-1on januari 26, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - Dros-Alterno HS 5, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-5, 25-20, 25-22, 18-25
- HSC DS 3 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 2-3on januari 26, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: HSC DS 3 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-17, 18-25, 25-18, 21-25, 12-15
- O.M.S. MB 1 - Bielderman Koetsier/SSS MB 3, Uitslag: 4-0on januari 20, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 1 - Bielderman Koetsier/SSS MB 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-19, 25-14, 25-9, 25-15
- O.M.S. MB 2 - Volta MB 2, Uitslag: 4-0on januari 20, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - Volta MB 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-21, 25-16, 25-22, 25-21
- O.M.S. DS 5 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 9, Uitslag: 3-1on januari 19, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 5 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 9, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-15, 11-25, 25-18, 25-18
- O.M.S. HS 1 - Evoba HS 1, Uitslag: 2-3on januari 19, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - Evoba HS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-20, 27-29, 21-25, 25-23, 12-15
- O.M.S. DS 1 - Volta DS 2, Uitslag: 4-0on januari 19, 2024 at 7:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - Volta DS 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-15, 26-24, 25-20, 25-13
- SDS DS 6 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 2-3on januari 19, 2024 at 7:00 pm
Wedstrijd: SDS DS 6 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 17-25, 27-25, 25-21, 10-15
- O.M.S. DS 3 - HSC DS 4, Uitslag: 3-1on januari 19, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - HSC DS 4, Uitslag: 3-1, Setstanden: 19-25, 26-24, 25-14, 25-23
- O.M.S. JB 1 - TweeVV JB 1, Uitslag: 1-3on januari 19, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - TweeVV JB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 15-25, 25-21, 23-25, 19-25
- O.M.S. MA 1 - VZK MA 1, Uitslag: 0-4on januari 19, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MA 1 - VZK MA 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 11-25, 17-25, 24-26, 8-25
- Libero'99 DS 2 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 3-1on januari 13, 2024 at 4:00 pm
Wedstrijd: Libero'99 DS 2 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 27-25, 25-22, 25-21, 25-27
- Hellas DS 3 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 3-1on januari 13, 2024 at 4:00 pm
Wedstrijd: Hellas DS 3 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-15, 25-20, 25-22, 27-29
- VVH MC 2 - O.M.S. MC 1, Uitslag: 1-3on januari 13, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: VVH MC 2 - O.M.S. MC 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 12-25, 25-23, 11-25, 12-25
- O.M.S. JB 1 - TiVoC JB 1, Uitslag: 3-1on januari 13, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - TiVoC JB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-27, 25-20, 26-24, 25-23
- O.M.S. DS 2 - Libero'99 DS 4, Uitslag: 3-1on januari 12, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - Libero'99 DS 4, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 25-17, 25-8, 23-25
- O.M.S. DS 4 - N.V.C. DS 5, Uitslag: 2-3on januari 12, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 4 - N.V.C. DS 5, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-15, 22-25, 19-25, 25-19, 9-15
- SDS DS 5 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 3-1on januari 12, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: SDS DS 5 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-22, 16-25, 25-18, 25-16
- O.M.S. MB 1 - Pauwervoll MB 1, Uitslag: 2-3on januari 12, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MB 1 - Pauwervoll MB 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 14-25, 18-25, 25-22, 25-21, 14-16
- O.M.S. MB 2 - VZK MB 1, Uitslag: 0-4on januari 12, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - VZK MB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 22-25, 21-25, 19-25, 15-25
- Libero'99 MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1on december 16, 2023 at 4:00 pm
Wedstrijd: Libero'99 MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-20, 25-22, 21-25, 25-23
- Libero'99 JC 1 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 4-0on december 16, 2023 at 2:00 pm
Wedstrijd: Libero'99 JC 1 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-23, 29-27, 25-15, 25-18
- Surf HS 1 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 1-3on december 16, 2023 at 12:00 pm
Wedstrijd: Surf HS 1 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 20-25, 22-25, 25-22, 14-25
- Surf DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0on december 16, 2023 at 10:15 am
Wedstrijd: Surf DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-9, 25-19, 25-22
- Vervallen: 16 dec. 11:00: BSV DS 4 - O.M.S. DS 5on december 16, 2023 at 10:00 am
Vervallen wedstrijd: 5000D4E HF, Datum: zaterdag 16 december, 11:00, Speellocatie: De Hiethof, Veldhofweg 33, 7361TA Beekbergen
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 9 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 1-3on december 15, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 9 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 1-3, Setstanden: 18-25, 23-25, 25-22, 8-25
- Pauwervoll DS 3 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 3-1on december 14, 2023 at 6:30 pm
Wedstrijd: Pauwervoll DS 3 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-14, 25-13, 23-25, 25-20
- SSS DS 10 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 0-4on december 14, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: SSS DS 10 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 0-4, Setstanden: 13-25, 16-25, 11-25, 20-25
- Libero'99 MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 1-3on december 9, 2023 at 12:00 pm
Wedstrijd: Libero'99 MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-27, 19-25, 25-11, 17-25
- O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0on december 9, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 20-6, 14-11
- O.M.S. JC 1 - VVH JC 1, Uitslag: 1-3on december 9, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. JC 1 - VVH JC 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 17-25, 17-25, 19-25, 25-20
- O.M.S. MB 1 - Libero'99 MB 1, Uitslag: 3-1on december 9, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 1 - Libero'99 MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 23-25, 25-19, 25-18, 25-22
- EVV Bultman-Hartholt N5 2 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 3-1on december 9, 2023 at 8:40 am
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt N5 2 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 19-14, 16-16
- Hellas N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0on december 9, 2023 at 8:00 am
Wedstrijd: Hellas N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 29-13, 29-6
- O.M.S. DS 1 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 1, Uitslag: 1-3on december 8, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 20-25, 25-27, 25-20, 11-25
- O.M.S. DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 7, Uitslag: 3-1on december 8, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 7, Uitslag: 3-1, Setstanden: 27-25, 25-21, 13-25, 25-22
- O.M.S. DS 2 - VVH DS 6, Uitslag: 4-0on december 8, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - VVH DS 6, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-14, 25-12, 25-11, 25-13
- O.M.S. DS 4 - SSS DS 9, Uitslag: 3-1on december 8, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 4 - SSS DS 9, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 25-23, 25-20, 9-25
- O.M.S. MA 1 - Udeo MA 1, Uitslag: 0-4on december 8, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. MA 1 - Udeo MA 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-25, 19-25, 20-25, 23-25
- HSC DS 2 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 1-3on december 2, 2023 at 3:30 pm
Wedstrijd: HSC DS 2 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 13-25, 25-17, 17-25, 21-25
- Langhenkel/HEC DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0on december 2, 2023 at 3:00 pm
Wedstrijd: Langhenkel/HEC DS 1 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-13, 25-11, 25-23, 25-12
- Volleybalvereniging Zeewolde MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 2-3on december 2, 2023 at 1:00 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 2-3, Setstanden: 12-25, 25-23, 14-25, 25-22, 7-15
- EVV Bultman-Hartholt JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 1-3on december 1, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 21-25, 18-25, 25-13, 15-25
- Pauwervoll DS 4 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 2-3on november 30, 2023 at 6:30 pm
Wedstrijd: Pauwervoll DS 4 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 2-3, Setstanden: 21-25, 25-19, 18-25, 25-17, 13-15
- Blok EVC JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4on november 28, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: Blok EVC JB 1 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 12-25, 21-25, 21-25, 24-26
- AETOS DS 9 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 0-4on november 25, 2023 at 3:30 pm
Wedstrijd: AETOS DS 9 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 19-25, 21-25, 10-25, 10-25
- Scylla HS 3 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-1on november 25, 2023 at 3:30 pm
Wedstrijd: Scylla HS 3 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 23-25, 25-22, 25-13, 28-26
- Toesj JC 1 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 1-3on november 25, 2023 at 11:30 am
Wedstrijd: Toesj JC 1 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-16, 19-25, 16-25, 21-25
- O.M.S. N5 1 - Blauw Wit N5 1, Uitslag: 2-2on november 25, 2023 at 9:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Blauw Wit N5 1, Uitslag: 2-2, Setstanden: 8-18, 17-15
- Hellas N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0on november 25, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: Hellas N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 27-7, 27-6
- O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0on november 25, 2023 at 8:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 16-12, 23-11
- O.M.S. MB 2 - Volta MB 2, Uitslag: 4-0on november 24, 2023 at 6:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - Volta MB 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-8, 25-10, 25-15, 25-20
- Udeo MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0on november 23, 2023 at 6:15 pm
Wedstrijd: Udeo MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-18, 25-11, 25-14, 25-20
- O.M.S. MB 2 - B.A.S. MB 1, Uitslag: 0-4on november 18, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - B.A.S. MB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 23-25, 19-25, 13-25, 8-25
- O.M.S. MB 1 - E.S.V. MB 1, Uitslag: 1-3on november 18, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 1 - E.S.V. MB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 16-25, 25-27, 25-20, 21-25
- O.M.S. JC 1 - Toesj JC 1, Uitslag: 1-3on november 18, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. JC 1 - Toesj JC 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 26-24, 15-25, 21-25, 11-25
- O.M.S. DS 4 - WaHo DS 11, Uitslag: 4-0on november 17, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 4 - WaHo DS 11, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-18, 25-16, 25-9, 25-6
- O.M.S. DS 3 - EVV Bultman-Hartholt DS 3, Uitslag: 3-1on november 17, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - EVV Bultman-Hartholt DS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 24-26, 25-12, 25-16
- O.M.S. DS 2 - TweeVV DS 6, Uitslag: 4-0on november 17, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - TweeVV DS 6, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-16, 25-7, 25-18, 25-10
- O.M.S. DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2, Uitslag: 3-2on november 17, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2, Uitslag: 3-2, Setstanden: 21-25, 9-25, 25-22, 25-22, 15-10
- O.M.S. DS 5 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 8, Uitslag: 3-1on november 17, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 5 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 8, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-18, 25-21, 25-18, 21-25
- O.M.S. JB 1 - EVV Bultman-Hartholt JB 1, Uitslag: 4-0on november 17, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - EVV Bultman-Hartholt JB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-14, 25-21, 25-10, 25-22
- Dros-Alterno DS 11 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 2-3on november 11, 2023 at 3:30 pm
Wedstrijd: Dros-Alterno DS 11 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 2-3, Setstanden: 27-25, 30-28, 14-25, 20-25, 7-15
- EVV Bultman-Hartholt MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 1-3on november 11, 2023 at 12:00 pm
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 27-29, 28-26, 6-25, 16-25
- Langhenkel/HEC MB 1 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 4-0on november 11, 2023 at 12:00 pm
Wedstrijd: Langhenkel/HEC MB 1 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-12, 25-20, 25-19, 27-25
- O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0on november 11, 2023 at 10:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 18-17, 23-12
- Blauw Wit JB 2 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4on november 11, 2023 at 10:00 am
Wedstrijd: Blauw Wit JB 2 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 6-25, 12-25, 7-25, 12-25
- N.V.C. MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0on november 11, 2023 at 10:00 am
Wedstrijd: N.V.C. MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-21, 25-7, 25-14, 25-15
- Blauw Wit N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0on november 11, 2023 at 10:00 am
Wedstrijd: Blauw Wit N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 26-8, 23-18
- EVV Bultman-Hartholt DS 2 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 0-4on november 11, 2023 at 10:00 am
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt DS 2 - O.M.S. DS 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 14-25, 15-25, 22-25, 15-25
- O.M.S. N5 1 - EVV Bultman-Hartholt N5 2, Uitslag: 2-2on november 11, 2023 at 9:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - EVV Bultman-Hartholt N5 2, Uitslag: 2-2, Setstanden: 14-16, 23-15
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 5 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 3-1on november 10, 2023 at 8:15 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 5 - O.M.S. DS 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 26-24, 17-25, 25-11, 25-18
- A.B.S. DS 4 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 4-0on november 10, 2023 at 6:15 pm
Wedstrijd: A.B.S. DS 4 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-7, 26-24, 25-6
- AETOS HS 4 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-2on november 9, 2023 at 7:00 pm
Wedstrijd: AETOS HS 4 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 13-25, 25-22, 25-17, 23-25, 16-14
- O.M.S. N5 1 - EVV Bultman-Hartholt N5 2, Uitslag: 0-4on november 4, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - EVV Bultman-Hartholt N5 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 14-18, 13-18
- O.M.S. JC 1 - VZK JC 2, Uitslag: 3-2on november 4, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. JC 1 - VZK JC 2, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-23, 25-23, 17-25, 14-25, 15-12
- O.M.S. MB 1 - Hellas MB 1, Uitslag: 3-2on november 4, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 1 - Hellas MB 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 19-25, 29-27, 14-25, 25-22, 15-9
- O.M.S. MB 2 - Langhenkel/HEC MB 1, Uitslag: 0-4on november 4, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: O.M.S. MB 2 - Langhenkel/HEC MB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 4-25, 11-25, 11-25, 19-25
- O.M.S. N5 1 - Hellas N5 1, Uitslag: 0-4on november 4, 2023 at 8:40 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Hellas N5 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 10-28, 12-28
- Udeo N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0on november 4, 2023 at 8:00 am
Wedstrijd: Udeo N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 16-15, 16-11
- O.M.S. DS 1 - VVH DS 4, Uitslag: 1-3on november 3, 2023 at 8:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - VVH DS 4, Uitslag: 1-3, Setstanden: 20-25, 22-25, 13-25, 26-24
- O.M.S. DS 5 - Blauw Wit DS 4, Uitslag: 3-2on november 3, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 5 - Blauw Wit DS 4, Uitslag: 3-2, Setstanden: 27-25, 21-25, 15-25, 25-18, 15-11
- O.M.S. HS 1 - Pauwervoll HS 3, Uitslag: 2-3on november 3, 2023 at 8:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. HS 1 - Pauwervoll HS 3, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-20, 18-25, 25-22, 14-25, 8-15
- O.M.S. MA 1 - Pauwervoll MA 1, Uitslag: 1-3on november 3, 2023 at 6:45 pm
Wedstrijd: O.M.S. MA 1 - Pauwervoll MA 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-21, 23-25, 12-25, 18-25
- O.M.S. DS 3 - P.S.H.'89 DS 1, Uitslag: 1-3on november 3, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - P.S.H.'89 DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-19, 23-25, 12-25, 18-25
- O.M.S. DS 2 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 6, Uitslag: 4-0on november 3, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 6, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-6, 25-23, 25-12, 25-14
- O.M.S. JB 1 - Volleybalvereniging Zeewolde JB 2, Uitslag: 3-1on november 3, 2023 at 5:30 pm
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - Volleybalvereniging Zeewolde JB 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-6, 23-25, 25-17, 25-11
- Vervallen: 28 okt. 16:30: AETOS DS 10 - O.M.S. DS 2on oktober 28, 2023 at 2:30 pm
Vervallen wedstrijd: 5000D3M JL, Datum: zaterdag 28 oktober, 16:30, Speellocatie: Sporthal Elderveld, Breezandpad 13, 6843JM Arnhem
- D.O.S. JC 2 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 4-0on oktober 28, 2023 at 12:00 pm
Wedstrijd: D.O.S. JC 2 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-14, 25-14, 25-10, 25-9
- VVH MA 2 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 3-1on oktober 28, 2023 at 11:00 am
Wedstrijd: VVH MA 2 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-21, 20-25, 25-19, 25-23
- B.A.S. MB 1 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 3-1on oktober 28, 2023 at 8:00 am
Wedstrijd: B.A.S. MB 1 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-12, 22-25, 25-23, 25-8
- WaHo DS 10 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 1-3on oktober 27, 2023 at 7:30 pm
Wedstrijd: WaHo DS 10 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 1-3, Setstanden: 10-25, 25-20, 22-25, 16-25
- Volta DS 4 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 0-4on oktober 27, 2023 at 5:30 pm
Wedstrijd: Volta DS 4 - O.M.S. DS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 10-25, 11-25, 15-25, 12-25
- SSS HS 6 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 4-0on oktober 26, 2023 at 7:00 pm
Wedstrijd: SSS HS 6 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-16, 25-18, 25-13, 25-20
- Udeo DS 3 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 1-3on oktober 26, 2023 at 5:15 pm
Wedstrijd: Udeo DS 3 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-22, 20-25, 15-25, 19-25
- Pauwervoll MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-2on oktober 21, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: Pauwervoll MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 9-25, 23-25, 25-22, 25-14, 15-9
- Volleybalvereniging Zeewolde DS 9 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 4-0on oktober 20, 2023 at 5:30 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde DS 9 - O.M.S. DS 5, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-6, 25-15, 25-16, 25-21
- Surf HS 1 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-2on oktober 17, 2023 at 7:15 pm
Wedstrijd: Surf HS 1 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-12, 20-25, 14-25, 25-14, 15-8
- Hellas MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1on oktober 14, 2023 at 1:00 pm
Wedstrijd: Hellas MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-17, 25-14, 20-25, 25-17
- VZK JC 2 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 2-3on oktober 14, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: VZK JC 2 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-16, 10-25, 25-9, 21-25, 11-15
- Dros-Alterno HS 5 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 1-3on oktober 13, 2023 at 7:15 pm
Wedstrijd: Dros-Alterno HS 5 - O.M.S. HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-11, 17-25, 13-25, 22-25
- O.M.S. DS 1 - Volta DS 1, Uitslag: 0-4on oktober 13, 2023 at 7:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 1 - Volta DS 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 23-25, 11-25, 21-25, 20-25
- O.M.S. DS 3 - HSC DS 2, Uitslag: 3-2on oktober 13, 2023 at 7:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 3 - HSC DS 2, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-21, 19-25, 25-22, 14-25, 15-13
- O.M.S. DS 2 - HSC DS 3, Uitslag: 3-2on oktober 13, 2023 at 5:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. DS 2 - HSC DS 3, Uitslag: 3-2, Setstanden: 22-25, 25-8, 13-25, 25-16, 15-9
- O.M.S. JB 1 - Blauw Wit JB 2, Uitslag: 4-0on oktober 13, 2023 at 5:00 pm
Wedstrijd: O.M.S. JB 1 - Blauw Wit JB 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-17, 26-24, 25-12
- Invicta DS 5 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 2-3on oktober 10, 2023 at 6:00 pm
Wedstrijd: Invicta DS 5 - O.M.S. DS 4, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-15, 17-25, 11-25, 25-20, 9-15
- E.S.V. MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1on oktober 7, 2023 at 1:00 pm
Wedstrijd: E.S.V. MB 1 - O.M.S. MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-21, 20-25, 25-23, 25-18
- Volta MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 1-3on oktober 7, 2023 at 12:15 pm
Wedstrijd: Volta MB 2 - O.M.S. MB 2, Uitslag: 1-3, Setstanden: 23-25, 13-25, 19-25, 25-18
- Volleybalvereniging Zeewolde JB 2 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4on oktober 7, 2023 at 12:00 pm
Wedstrijd: Volleybalvereniging Zeewolde JB 2 - O.M.S. JB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 9-25, 4-25, 11-25, 10-25
- Hellas N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0on oktober 7, 2023 at 11:00 am
Wedstrijd: Hellas N5 1 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 20-6, 22-11
- O.M.S. N5 1 - Blauw Wit N5 1, Uitslag: 0-4on oktober 7, 2023 at 10:20 am
Wedstrijd: O.M.S. N5 1 - Blauw Wit N5 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-23, 9-18
- EVV Bultman-Hartholt N5 2 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 2-2on oktober 7, 2023 at 10:00 am
Wedstrijd: EVV Bultman-Hartholt N5 2 - O.M.S. N5 1, Uitslag: 2-2, Setstanden: 14-10, 12-14
- Pauwervoll MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 3-2on oktober 7, 2023 at 9:00 am
Wedstrijd: Pauwervoll MA 1 - O.M.S. MA 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-18, 18-25, 28-26, 14-25, 15-12
- VVH JC 1 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 3-1on oktober 7, 2023 at 7:00 am
Wedstrijd: VVH JC 1 - O.M.S. JC 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-8, 25-11, 23-25, 25-15