- : Libero'99 N4 2 - O.M.S. N4 1on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM41B2AB, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- : O.M.S. N4 1 - Volleybalvereniging Zeewolde N4 2on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM41B2BE-2, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- : Udeo N4 1 - O.M.S. N4 1on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM41B2DB, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- : EVV Bultman-Hartholt N5 3 - O.M.S. N5 1on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2AB-2, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- : O.M.S. N5 1 - Pauwervoll N5 1on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BC-2, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- : O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BD-2, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- : O.M.S. N5 1 - Volta N5 1on maart 19, 2024 at 12:38 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BE, Datum: , Speellocatie: Feithenhof, Elektraweg 5, 8071CX Nunspeet
- 21 mrt. 19:00: SSS DS 9 - O.M.S. DS 4on maart 21, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: 5000D4F JE, Datum: donderdag 21 maart, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD Barneveld
- 21 mrt. 19:15: Udeo DS 3 - O.M.S. DS 5on maart 21, 2024 at 6:15 pm
Wedstrijd: 5000D4E CF-1, Datum: donderdag 21 maart, 19:15, Speellocatie: Sporthal Uddel, Garderenseweg 33, 3888LA Uddel
- 21 mrt. 21:00: Evoba HS 1 - O.M.S. HS 1on maart 21, 2024 at 8:00 pm
Wedstrijd: 5000H1G JE, Datum: donderdag 21 maart, 21:00, Speellocatie: Sporthal De Zicht, Marktplein 10, 6744WJ Ederveen
- 22 mrt. 19:00: VVH DS 6 - O.M.S. DS 2on maart 22, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: 5000D3M BL, Datum: vrijdag 22 maart, 19:00, Speellocatie: De Sijpel, Parkweg 4, 3842AD Harderwijk
- 22 mrt. 19:30: Volleybalvereniging Zeewolde DS 1 - O.M.S. DS 1on maart 22, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: 5000D1K IF, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Het Baken, Horsterweg 25, 3891EV Zeewolde
- 22 mrt. 19:30: Volleybalvereniging Zeewolde DS 7 - O.M.S. DS 3on maart 22, 2024 at 6:30 pm
Wedstrijd: 5000D3L IF, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Het Baken, Horsterweg 25, 3891EV Zeewolde
- 23 mrt. 10:00: O.M.S. MC 1 - VVH MC 1on maart 23, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000MC3L2 BD, Datum: zaterdag 23 maart, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 23 mrt. 10:00: Udeo MB 1 - O.M.S. MB 1on maart 23, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000MB2J2 DB, Datum: zaterdag 23 maart, 10:00, Speellocatie: Sporthal Uddel, Garderenseweg 33, 3888LA Uddel
- 23 mrt. 10:00: Udeo MA 1 - O.M.S. MA 1on maart 23, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000MA2G2 DC, Datum: zaterdag 23 maart, 10:00, Speellocatie: Sporthal Uddel, Garderenseweg 33, 3888LA Uddel
- 26 mrt. 18:30: N.V.C. MC 2 - O.M.S. MC 1on maart 26, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: 5000MC3L2 AB, Datum: dinsdag 26 maart, 18:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV Nijkerk GLD
- 28 mrt. 19:00: O.M.S. MB 1 - Udeo MB 1on maart 28, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: 5000MB2J2 BD, Datum: donderdag 28 maart, 19:00, Speellocatie: Sporthal Uddel, Garderenseweg 33, 3888LA Uddel
- 30 mrt. 10:00: O.M.S. JB 1 - TiVoC JB 2on maart 30, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000JB1A2 AF, Datum: zaterdag 30 maart, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 30 mrt. 10:00: O.M.S. MA 1 - Udeo MA 1on maart 30, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000MA2G2 CD, Datum: zaterdag 30 maart, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 30 mrt. 10:00: O.M.S. MB 2 - Libero'99 MB 2on maart 30, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000MB3F2 CB, Datum: zaterdag 30 maart, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 30 mrt. 13:30: SDS MC 1 - O.M.S. MC 1on maart 30, 2024 at 12:30 pm
Wedstrijd: 5000MC3L2 CB, Datum: zaterdag 30 maart, 13:30, Speellocatie: Sporthal de Eng, Rochetstraat 2, 3781CZ Voorthuizen
- 30 mrt. 15:00: N.V.C. DS 5 - O.M.S. DS 4on maart 30, 2024 at 2:00 pm
Wedstrijd: 5000D4F GE, Datum: zaterdag 30 maart, 15:00, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV Nijkerk GLD
- 30 mrt. 15:15: TweeVV DS 6 - O.M.S. DS 2on maart 30, 2024 at 2:15 pm
Wedstrijd: 5000D3M CL, Datum: zaterdag 30 maart, 15:15, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10, 6717VZ Ede GLD
- 30 mrt. 19:00: Libero'99 DS 5 - O.M.S. DS 3on maart 30, 2024 at 6:00 pm
Wedstrijd: 5000D3L GF, Datum: zaterdag 30 maart, 19:00, Speellocatie: 't Dok, Educalaan 3, 8251GC Dronten
- 5 apr. 18:30: O.M.S. JB 1 - Volta JB 1on april 5, 2024 at 4:30 pm
Wedstrijd: 5000JB1A2 AD, Datum: vrijdag 5 april, 18:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 5 apr. 19:30: O.M.S. DS 1 - Surf DS 1on april 5, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: 5000D1K FH, Datum: vrijdag 5 april, 19:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 5 apr. 19:30: O.M.S. DS 5 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 9on april 5, 2024 at 5:30 pm
Wedstrijd: 5000D4E FE-1, Datum: vrijdag 5 april, 19:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 5 apr. 19:45: O.M.S. DS 3 - Pauwervoll DS 3on april 5, 2024 at 5:45 pm
Wedstrijd: 5000D3L FH, Datum: vrijdag 5 april, 19:45, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- Vervallen: 5 apr. 19:45: O.M.S. DS 5 - BSV DS 4on april 5, 2024 at 5:45 pm
Vervallen wedstrijd: 5000D4E FH, Datum: vrijdag 5 april, 19:45, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 5 apr. 21:30: O.M.S. DS 2 - N.V.C. DS 4on april 5, 2024 at 7:30 pm
Wedstrijd: 5000D3M LG, Datum: vrijdag 5 april, 21:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 5 apr. 21:30: O.M.S. DS 4 - SSS DS 10on april 5, 2024 at 7:30 pm
Wedstrijd: 5000D4F EI, Datum: vrijdag 5 april, 21:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 5 apr. 21:30: O.M.S. HS 1 - Surf HS 1on april 5, 2024 at 7:30 pm
Wedstrijd: 5000H1G EI, Datum: vrijdag 5 april, 21:30, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 6 apr. 9:00: Udeo N5 1 - O.M.S. N5 1on april 6, 2024 at 7:00 am
Wedstrijd: 5000CM51A2DB, Datum: zaterdag 6 april, 9:00, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS Elburg
- 6 apr. 9:20: EVV Bultman-Hartholt N5 3 - O.M.S. N5 1on april 6, 2024 at 7:20 am
Wedstrijd: 5000CM51A2AB-1, Datum: zaterdag 6 april, 9:20, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS Elburg
- 6 apr. 10:00: O.M.S. MA 1 - DIAVO MA 1on april 6, 2024 at 8:00 am
Wedstrijd: 5000MA2G2 CA, Datum: zaterdag 6 april, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 6 apr. 10:00: O.M.S. MB 1 - N.V.C. MB 1on april 6, 2024 at 8:00 am
Wedstrijd: 5000MB2J2 BA, Datum: zaterdag 6 april, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 6 apr. 10:00: O.M.S. MC 1 - N.V.C. MC 2on april 6, 2024 at 8:00 am
Wedstrijd: 5000MC3L2 BA, Datum: zaterdag 6 april, 10:00, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 6 apr. 10:20: Volta N5 1 - O.M.S. N5 1on april 6, 2024 at 8:20 am
Wedstrijd: 5000CM51A2EB-1, Datum: zaterdag 6 april, 10:20, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS Elburg
- 6 apr. 11:00: VZK MB 1 - O.M.S. MB 2on april 6, 2024 at 9:00 am
Wedstrijd: 5000MB3F2 FC, Datum: zaterdag 6 april, 11:00, Speellocatie: De Kamphal, Heikamp 2, 8091RC Wezep
- 6 apr. 11:20: Volleybalvereniging Zeewolde N4 2 - O.M.S. N4 1on april 6, 2024 at 9:20 am
Wedstrijd: 5000CM41B2EB, Datum: zaterdag 6 april, 11:20, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS Elburg
- 6 apr. 12:00: Pauwervoll N4 1 - O.M.S. N4 1on april 6, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: 5000CM41B2CB, Datum: zaterdag 6 april, 12:00, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS Elburg
- 6 apr. 12:20: O.M.S. N4 1 - Libero'99 N4 2on april 6, 2024 at 10:20 am
Wedstrijd: 5000CM41B2BA, Datum: zaterdag 6 april, 12:20, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS Elburg
- 8 apr. 21:15: O.M.S. DS 4 - AETOS DS 11on april 8, 2024 at 7:15 pm
Wedstrijd: 5000D4F EH, Datum: maandag 8 april, 21:15, Speellocatie: Putter Eng, Engweg 6, 3882AL Putten
- 9 apr. 21:30: N.V.C. DS 1 - O.M.S. DS 1on april 9, 2024 at 7:30 pm
Wedstrijd: 5000D1K GF, Datum: dinsdag 9 april, 21:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV Nijkerk GLD
- 13 apr. 12:00: O.M.S. N4 1 - Volta N4 1on april 13, 2024 at 10:00 am
Wedstrijd: 5000CM41B2BF, Datum: zaterdag 13 april, 12:00, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- 13 apr. 12:15: Volleybalvereniging Zeewolde MB 2 - O.M.S. MB 2on april 13, 2024 at 10:15 am
Wedstrijd: 5000MB3F2 DC, Datum: zaterdag 13 april, 12:15, Speellocatie: Het Baken, Horsterweg 25, 3891EV Zeewolde
- 13 apr. 12:40: O.M.S. N4 1 - Udeo N4 1on april 13, 2024 at 10:40 am
Wedstrijd: 5000CM41B2BD, Datum: zaterdag 13 april, 12:40, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- 13 apr. 13:00: O.M.S. N4 1 - Libero'99 N4 2on april 13, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: 5000CM41B2BA-1, Datum: zaterdag 13 april, 13:00, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- 13 apr. 13:00: N.V.C. DS 4 - O.M.S. DS 2on april 13, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: 5000D3M GL, Datum: zaterdag 13 april, 13:00, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV Nijkerk GLD
- 13 apr. 13:00: TiVoC JB 1 - O.M.S. JB 1on april 13, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: 5000JB1A2 BA, Datum: zaterdag 13 april, 13:00, Speellocatie: Betuwehal, Wadenoijenlaan 399, 4006AJ Tiel
- 13 apr. 13:00: Langhenkel/HEC MA 1 - O.M.S. MA 1on april 13, 2024 at 11:00 am
Wedstrijd: 5000MA2G2 BC, Datum: zaterdag 13 april, 13:00, Speellocatie: Burg.Faberhal, Postweg 37, 8181VK Heerde
- 13 apr. 13:40: O.M.S. N5 1 - Udeo N5 1on april 13, 2024 at 11:40 am
Wedstrijd: 5000CM51A2BD-1, Datum: zaterdag 13 april, 13:40, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- 13 apr. 14:40: O.M.S. N5 1 - Pauwervoll N5 1on april 13, 2024 at 12:40 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BC-1, Datum: zaterdag 13 april, 14:40, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- 13 apr. 15:00: O.M.S. N5 1 - Volta N5 1on april 13, 2024 at 1:00 pm
Wedstrijd: 5000CM51A2BE-1, Datum: zaterdag 13 april, 15:00, Speellocatie: Sporthal De Rietlanden, Grietenij 22 2, 8233BZ Lelystad
- 13 apr. 18:30: AETOS DS 11 - O.M.S. DS 4on april 13, 2024 at 4:30 pm
Wedstrijd: 5000D4F HE, Datum: zaterdag 13 april, 18:30, Speellocatie: Sporthal Middachtensingel, Middachtensingel 4, 6825HN Arnhem